JUNIOR PHP DEVELOPER

Opis stanowiska:

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Inventore, animi nulla odit optio nesciunt delectus, molestiae, cumque blanditiis officiis quibusdam velit quisquam consectetur placeat pariatur.

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Znajomość dowolnego frameworka i/lub gotowość do nauki CakePHP 3.3
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym rozumieć dokumentacje techniczne
  • Podstawowa znajomość Apache niezbędna do konfiguracji środowiska developerskiego

Mile widziane:

  • Znajomość PHP7 wraz z frameworkiem CakePHP 1.3, 3.*
  • Znajomość języka JavaScript oraz biblioteki jQuery
  • Znajomość systemu kontroli wersji SVN
  • Znajomość języka HTML5 / CSS3
  • Znajomość prekompilatora CSS (Sass, Less)

Oferujemy

  • Pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej działającej w oparciu o najnowocześniejsze technologie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy

Skorzystaj z formularza poniżej i prześlij swoje CV! Na Twoje zgłoszenie postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

  • Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Est explicabo iusto maxime maiores cupiditate sapiente adipisci laudantium, beatae fuga eveniet saepe tempore praesentium vel quas iure deserunt cumque? Aliquam, adipisci!